Закрити вікно
 

Ізраїльський «наркобарон» орендував квартиру в Києві до 2020 року і не знав, що його шукають

Адвокат Амос Дов Сільвера повідомляв, що той не переховувався і дізнався, що його розшукують тільки в момент затримання. Такі доводи викладено в ухвалі Київського апеляційного суду, пише Судовий репортер.
Апеляційний суд з’ясував, що Амос Дов Сільвер перебував на території України на законних підставах, має постійне місце проживання, що підтверджується договором про оренду квартири терміном до 17 березня 2020 року. Також судді взяли до уваги спосіб життя цього чоловіка, що він є громадським діячем, лідером громадського руху, що свідчить про відповідні моральні якості та соціальні зв’язки. Йдеться про очолювання міжнародного руху, що має на меті реалізацію продажу марихуани в медичних цілях.
10 липня суд продовжив Сільверу екстрадиційний арешт до закінчення фактичної передачі органам Держави Ізраїль до 5 серпня 2019 року включно.
16 серпня прокуратура Києва повідомила про втечу підозрюваного безпосередньо в момент передачі його ізраїльській стороні, коли з нього зняли електронний браслет і мали посадити на літак.
Наступного ранку СБУ повідомила, що впіймала фігуранта в одній із областей України. Крім того, затримані троє співробітників СБУ, які підозрюються у допомозі втечі Сільвера з аеропорту «Бориспіль» під час екстрадиціїних заходів.
У судових рішеннях зазначається, що Амос Дов Сільвер має громадянство США та держави Ізраїль, працював консультантом у фірмі «Тайгер штрум ЛТД», проживав у місті Покіпсі, Штат Нью-Йорк, США, зі слів раніше судимого на території Держави Ізраїль за злочин пов’язаний із незаконним обігом марихуани.
У Києві його 12 березня об 11 годині затримав старший уповноважений ОКП Шевченківського УП ГУНП в м. Києві Адаменко В.В. Ухвалою суду його взято під варту.
В Ізраїлі магістратський суд Рішон – Ле -Ціон 7 лютого 2019 року видав ордер на арешт цього чоловіка. Він розшукується для притягнення до кримінальної відповідальності за вчинення наступних злочинів: схиляння неповнолітніх до використання небезпечних наркотиків; участь у злочинах, вчинених злочинною організацією; експорт, імпорт, торгівля та постачання наркотиків; посередництво (збут/вживання) наркотиків; керівництво злочинною організацією.
За інформацією Державної міграційної служби України, до територіальних органів ДМС України із заявою про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту, чоловік не звертався.
Залишити коментар
Надзвичайні новини
  • У Білій Церкві померла пацієнтка з підозрою на коронавірус
  • Білоцерківські патрульні знайшли водійку, яка пошкодила припарковане авто і втікла
  • Авто розбите вщент: у Білій Церкві п'яний водії в'їхав у стовп
Ми у соцмережах
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Популярне