Закрити вікно
 

Богуш: Рада оновилася на 75-80%, але ці депутати спостерігали роботу парламенту лише по телевізору

На думку українського політтехнолога Дениса Богуша, скорочуючи число комітетів у Верховній Раді, представники партії «Слуга народу» ділять шкуру невбитого ведмедя. Таку точку зору він висловив у коментарі кореспонденту «Ехо UA».
За словами експерта, почавши скорочувати кількість комітетів в Раді, представники влади не замислюються над тим, що «з цим ще доведеться якось працювати».
«Фракція «Слуги народу» включає 307 осіб, відповідно, вони можуть приймати будь-яке рішення щодо президії Верховної Ради, «розсадження», кількості комітетів і так далі. Тепер уявіть: парламент оновився на 75-80%, більша частина депутатів зайшла «під купол» в перший раз в житті і гадки не має, що там робити. Вони бачили, як працює Рада, тільки по телевізору, але вже починають ділити шкуру невбитого ведмедя. А коли люди не розуміють, що вони роблять, вони можуть, наприклад, скоротити число комітетів до 5 або ж «наштампувати» їх штук 100. Вони поки не замислюються про те, як з цим потім працювати», - зазначає політтехнолог.
На думку Дениса Богуша, поки важко прогнозувати, які саме комітети дістануться представникам опозиції.
«У «Слуги народу» 307 чоловік у фракції, але є ж ще «Опозиційна платформа», «Європейська солідарність», «Голос», БЮТ, і вони теж заявляють, мовляв, ми хочемо ось той або ось цей комітет. І всі починають замислюватися над тим, наскільки прибутковим і рибним є те чи інше місце. Ось через подібну маячню і виходить, що ми не знаємо, кому що дістанеться, і як в майбутньому все буде працювати», - резюмував співрозмовник «Ехо UA».

фото: Апостроф

Залишити коментар
Надзвичайні новини
  • Жительці Білої Церкви загрожує штраф до 680 тис. грн за адміністрування казино
  • Посадовця з Білої Церкви затримали при отриманні 12 тис. грн хабаря за сертифікат на парфуми
  • Зазіхнув на святе: У Білій Церкві судитимуть серійного крадія, який пограбував церкву
Ми у соцмережах
  • Facebook
  • Instagram
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Популярне