Зеленський звільнив 15 голів РДА у двох областях

Президент Володимир Зеленський звільнив 4 голів РДА в Донецькій області, а також ще 11 - у Львівській області. Про це йдеться в оприлюднених указах.
У Донецькій області посади голови Допропольской адміністрації президент звільнив Дмитра Кирвоноса, з посади голови Костянтинівської адміністрації Наталію Вініченко, з посади голови Микільської адміністрації Олега Решетнака та з посади голови Покровської адміністрації Анатолія Шишка.
У Львівській області Зеленський звільнив Ігоря Криськіва з посади голови Бродівської райдержадміністрації, Петра Мороза з посади голови Буської, Василя Татарина з посади голови Жидачівської, Володимира Недзельського з посади голови Золочівської, Андрія Кома з посади голови Миколаївської, Володимира Танчина з посади голови Перемишлянської, Сергія Іваха з посади голови Радехівської, Богдана Янка з посади голови Сколівської, Андрія Дяченка з посади голови Сокальської, Івана Грися з посади голови Старосамбірської, Ігоря Самардака з посади голови Яворівської районної державної адміністрації Львівської області.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • У Білій Церкві на 14 років засудили молодика, який став "смотрящим" у СІЗО
    Детальніше...
  • Викрав ровер та здав до ломбарду: у Білій Церкві затримали крадія
    Детальніше...
  • Хотів надати РФ дані про українських силовиків: СБУ затримали зрадника на виїзді з України
    Детальніше...
Новини партнерів
Важливе