Перші малята 2020 року: 1 січня в Білій Церкві народилося дві дитини

Діти дійсно стали новорічними подарунками для батьків

У Білій Церкві у новорічну ніч з'явилися на світ дві дитини - хлопчик і дівчинка. Якщо для новоспечених батьків відтепер 1 січня подвійне свято, то для працівників Білоцерківського пологового будинку новорічна ніч, звичайний робочий день.

Як повідомили журналістам Телеканалу Крокус в Білоцерківському пологовому будинку, загалом у минулому 2019 році в Білій Церкві народилося 1247 дітей.

Вітаємо малят і батьків, усім – здоров'я та щасливої долі!

Читайте нас у Facebook і Telegram. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube





Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • У Білій Церкві співробітник ТЦК «продавав» звільнення зі служби
    Детальніше...
  • Атака на Київщину: наслідки фіксують у чотирьох районах, троє постраждалих
    Детальніше...
  • Росіяни здійснили масовану атаку на Київ: четверо загиблих, понад 60 постраждалих
    Детальніше...
Новини партнерів
Квартири у Києві на ДІм РІа
Важливе