Перед засіданням сесії Білоцерківьскої міськради традиційно відбуваються попередні слухання питань на депутатських комісіях. Так, чимало запитань викликає ситуація навколо Білоцерківського пологового будинку. Нагадаємо, що вже кілька місяців триває процес приєднання закладу до міської лікарні №2.
Однак, для того щоб виплатити усі борги пологового будинку необхідно виділити з бюджету майже 12 мільйонів гривень. Здебільшого це борг по заробітній платі.
Також продовжується конфлікт між керівником лікарні №1 та незалежною профспілкою закладу. Поки в медиків скорочуються виплати - керівництво заробляє десятки тисяч на місяць. Деталі у сюжеті:
Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!