Талановиті та обдаровані учні Білої Церкви отримуватимуть премію імені Віктора Міняйла

У Білій Церкві створили міську премію на знак пам'яті видатного білоцерківця, українського письменника, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка та низки літературних премій і відзнак, Почесного громадянина Білої Церкви - Віктора Олександровича Міняйла.

Отримуватиме премію обдарована учнівська молодь в галузі української мови і літератури. А саме: 

- переможці (І місце) І етапу (міського) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в секціях «Українська мова», «Українська література», «Літературна творчість», котрі навчаються в закладах загальної середньої освіти Білої Церкви;

- педагогічні працівники-наукові керівники переможців (І місце) І етапу (міського) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в секціях «Українська мова», «Українська література», «Літературна творчість», котрі працюють у закладах загальної середньої і позашкільної освіти Білої Церкви.

Щорічно присуджуватиметься три Премії переможцям (І місце) І етапу (міського) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в секціях «Українська мова», «Українська література», «Літературна творчість» у розмірі 3 тис. грн та, відповідно, три Премії педагогічним працівникам-науковим керівникам переможців у розмірі 2 тис. грн.

Премію присудживатимуть щорічно у березні місяці. 


Читайте нас у Facebook і Telegram. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!   
 

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • У Білій Церкві 11-річну дівчинку збила маршрутка
  • Збирав на слуховий апарат: у Білій Церкві 98-річний ветеран став жертвою шахраїв
  • Білоцерківські патрульні повернули додому бабусю, яка загубилась
Новини партнерів
Важливе