Білоцерківчанка Ольга Кулинич здобула золото в міжнародній велогонці у Туреччині

25 січня в Туреччині в місті Белек розпочалася Міжнародна серія зимових тренувальних гонок 2020 року - GP Belek 1.2.. Участь у змаганнях беруть 463 спортсмена з 48 країн світу. 

Білоцерківчанка Ольга Кулинич у складі національної збірної команди України виборола золото на GP Belek 1.2.

Дівчина є членом збірної команди України основного складу, багаторазовим переможцем чемпіонатів України на шосе та треку. У 2017 році вона стала чемпіонкою Європи на треку серед юніорів в груповій гонці, та завоювала друге місце в олімпійському омніумі. 

Навчається Ольга Кулинич у Київській обласній спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву «Промінь» з велосипедного спорту. Тренерує спортсменку Сергій Чмирук, заслужений тренер України.

«Щиро вітаю всю Національну Збірну Команду України з вдалим початком сезону. Сьогодні ми дійсно були справжньою командою, яка працювала тільки на результат. Дякую Вам дівчата!» - написала на своїй сторінці у facebook Ольга. 


Вітаємо Ольгу Кулинич та її тренера Сергія Чмирука з перемогою на міжнародних змаганнях!  

Читайте нас у Facebook і Telegram. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!  

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
  • На Білоцерківщині затримали колаборанта
Новини партнерів
Важливе