Поліція обіцяє покарати винних у забрудненні річки Рось

Вчора, 2 березня громадські активісти звернулися до керівництва Білоцерківського відділу поліції щодо забруднення річки Рось. 


Як повідомляє прес-служба Білоцерківського відділу поліції, небайдужі громадяни просять правоохоронців приділити увагу виявленим раніше фактам викидів нечистот до річки Рось ТОВ "Білоцерківвода". Крім того, активісти просять провести повне додаткове розслідування.


Начальник Білоцерківського відділу поліції Михайло Пелех наголосив, що особисто вивчить цю ситуацію та контролюватиме її хід для прийняття повного об'єктивного рішення. Наразі визначені конретні дії, які будуть спрямовані на встановлення об'єктивної істини та притягнення винних до відповідальності у найкоротші строки.

Підпишіться на телеканал Крокус у вашому Facebook і Telegram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!   
Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • Викрав ровер та здав до ломбарду: у Білій Церкві затримали крадія
    Детальніше...
  • Хотів надати РФ дані про українських силовиків: СБУ затримали зрадника на виїзді з України
    Детальніше...
  • Вдарив батька ножем у груди: У Білій Церкві затримали 21-річного молодика
    Детальніше...
Новини партнерів
Важливе