У комерційного директора заводу "Росава" підтвердили коронавірус COVID-19

У Білій Церкві у комерційного директора заводу "Росава" після проведених тестів в столичній лікарні підтвердили коронавірус COVID-19.

Про це редакції телеканалу Крокус стало відомо з повідомлення компанії, яке було опубліковано сьогодні, 23 березня у facebook. 

Зазначається, що наразі чоловік лікується в Києві, знаходиться під постійним наглядом лікарів. 

"Стан його здоров`я стабільний та має позитивну динаміку до одужання, станом на вчора підвищена температура тіла відсутня. Всі співробітники, які мали ймовірний контакт з хворим (17.03.2020), відправлені на домашню обсервацію на 14 днів з п`ятниці, 20.03.2020 р. Стан їхнього здоров`я та членів їхніх родин контролюють сімейні лікарі дистанційно. Тримають зв`язок по телефону. Контактні особи дотримуються карантинних заходів та рекомендацій МОЗ, всі почувають себе добре." - йдеться у повідомленні. 

Також зазначається, що у всіх приміщеннях заводу для запобігання виникнення і поширення коронавірусу COVID-19 була проведена ретельна дезінфекція. Нових випадків захворювання на підприємстві не зареєстровано.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook і Telegram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube! 

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
Новини партнерів
Важливе