На Білоцерківщині 8 людей вилікувалися від коронавірусу

Станом на 15:00 19 травня в Білоцерківській міській лікарні №3 перебуває 21 хворий на коронавірусну інфекцію, з них 16 - білоцерківці (у 8-ми пацієнтів діагноз підтверджений, 8 - очікують на результат). Нових випадків захворювання за добу не зафіксовано.

На амбулаторному (домашньому) лікуванні перебувають 11 жителів Білої Церкви. Під наглядом сімейних лікарів знаходяться 78 контактних осіб.  

За весь час пандемії на Білоцерківщині було підтверджено 35 випадків COVID-19, з них 28 - в Білій Церкві, 7 - на Білоцерківщині  (с. М. Вільшанка-1, Фурси-2, м. Узин - 4).

За минулу добу одужали та були виписані 2 пацієнти. Загалом, за період пандемії одужали 3 жителя Білоцерківського району (с. Фурси -1, с. М. Вільшанка -1, м. Узин -1) та 5 жителів Білої Церкви. 

У Київській області 1245 лабораторно підтверджених випадків COVID-19 (за весь період), з них 21 протягом останньої доби. На самоізоляції - 1038 осіб, на стаціонарному лікуванні перебувають 207 жителів Київщини. Медичне спостереження встановлено за 5893 контактними особами.

Загалом COVID-19 підтвердили у 18 876 українців. Серед них загинуло 548, але вже 5 632 пацієнтів одужало. За добу було зафіксовано 260 нових випадків. Це вже другий раз за час пандемії, коли кількість тих, хто одужав від COVID-19 за добу, більша, ніж тих, хто захворів.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook і Telegram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!     


Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • Хотів надати РФ дані про українських силовиків: СБУ затримали зрадника на виїзді з України
    Детальніше...
  • Вдарив батька ножем у груди: У Білій Церкві затримали 21-річного молодика
    Детальніше...
  • На Білоцерківщині під час пожежі загинув чоловік
    Детальніше...
Новини партнерів
Важливе