У Київській області не будуть послаблювати карантин -КОДА

У Київській області не будуть послаблювати карантин через невідповідність одному з критеріїв Кабінету міністрів.

Як повідомляє пресслужба Київської ОДА, кількість випадків зараження коронавірусом на 100 тисяч населення перевищує допустиму норму. У зв’язку з цим регіональна комісія з ТЕБ та НС не має права прийняти рішення щодо ослаблення карантину.

Зазначається, що рішення щодо послаблення карантину приймають з урахуванням оцінки епідемічної ситуації та наявності у регіоні одночасно трьох ознак:

  •  ІНЦИДЕНТНІСТЬ (загальна кількість нових випадків COVID-19 за останні7 днів на 100 тис. населення). Має становити менше ніж 12 осіб на 100 тис. населення.
  •  ЗАВАНТАЖЕНІСТЬ ЛІЖОК У ЗАКЛАДАХ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19. Потрібен показник менше ніж 50 %.
  •  СЕРЕДНЯ КІЛЬКІСТЬ ПЛР-ТЕСТУВАНЬ. Потрібно понад 12 на 100 тис. населення протягом останніх 7 днів.

На сьогодні у Київській області наступні показники:

  •  ІНЦИДЕНТНІСТЬ – 13,9 особи на 100 тис. населення (потрібно менше 12-ти).
  •  ЗАВАНТАЖЕНІСТЬ ЛІЖОК – 8,9 % (потрібно менше ніж 50%).
  • СЕРЕДНЯ КІЛЬКІСТЬ ПЛР-ТЕСТУВАНЬ -19,2 на 100 тис. населення (потрібно понад 12 на 100 тис.).
Через те, що один із необхідних чинників (а саме – інцидентність) перевищує встановлений показник, регіональна комісія з ТЕБ та НС не має права прийняти рішення щодо послаблення протиепідемічних заходів.

Це означає, що всі обмеження, які діяли в області досі, залишаються в силі. Зокрема у регіоні не почне працювати міський та міжміський громадський транспорт.

В ОДА зазначили, що моніторять протиепідемічну ситуацію щодня. У разі її поліпшення рішення про ослаблення карантину буде прийнято негайно.  

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook і Telegram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube 


Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
  • На Білоцерківщині затримали колаборанта
Новини партнерів
Важливе