Генштаб ЗСУ просить українців не зливати в мережу інформацію про пересування військової техніки

  • пересування військової техніки
Генеральний штаб Збройних Сил України звернувся до українців із закликом не розповсюджувати інформацію про переміщення підрозділів, кількісний склад техніки чи особового складу, адже така інформація становить загрозу нацбезпеці держави.

Про це повідомляє прес-служба 72-ї ОМБр ім. Чорних Запорожців з посиланням на Генштаб ЗСУ.

«Шановні громадяни України! Кожен з нас має відчути свою власну відповідальність за захист суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її інформаційної безпеки, які, згідно з Конституцією України, є справою всього Українського народу! Прохання і надалі не розголошувати переміщення підрозділів Збройних Сил України! Номери техніки, види і кількість озброєння, його приналежність до родів військ, напрямки та маршрути руху. Розголошення такої інформації може становити загрозу національній безпеці. Усвідомте самі і передайте іншим!», - йдеться в повідомленні. 

Також Генштаб просить громадян не знімати на фото та відео, не вести онлайн-трансляції і не публікувати в соцмережах інформацію, яка розкриває: місцезнаходження військової техніки, озброєння, майна та особового складу; рух колон військової техніки та переміщення будь-яким способом особового складу; режимні військові об’єкти Міністерства оборони України та Збройних Сил України та несанкціоновано не проникати на їхню територію; завдання органів військового управління, військ (сил) щодо бойової готовності, оперативної підготовки та застосування військ (сил); підготовку та проведення навчань (тренувань, маневрів, воєнних ігор); організацію, чисельність та дислокація військ (сил).

Читайте також: ​Затримання українців в Афінах - що відомо?​​​


Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • Мер Білої Церкви отримав підозру НАБУ. Йому інкримінують махінації з нерухомістю
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
Новини партнерів
Важливе