МОЗ знову змінило умови навчання під час карантину

  • МОЗ знову змінив умови навчання під час карантину
Міністерство охорони здоров'я знову оновило правила навчання в школах під час коронавірусу. Нові зміни були обговорені з міжнародними партнерами та освітянами. 

Про це сьогодні, 25 серпня під час чергового брифінгу повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов. 

За його словами, учні 1-4 класу не будуть носити маски у приміщеннях закладів освіти. 

Ще однією зміною стало викладання вчителями у захисних щитках в «помаранчевій зоні». У «зеленій» чи «жовтній» потрібно буде дотримуватися дистанції

Якщо у класі захворіє на коронавірус хоча б один учень, то весь клас піде на самоізоляцію. 

Крім того, на вході мають бути антисептики, а після кожного уроку учні та вчителі мають мити руки. 

«Червона» зона

В «червоній зоні» з найвищим рівнем епідеміологічної небезпеки заклади освіти взагалі не відкриватимуть. Кожні сім днів ці зони переглядатимуть. Водночас послаблення карантину в «червоній», «помаранчевій» чи «жовтій» зонах може статися не раніше як через 14 днів. Тобто, школа в «червоній» зоні може через деякий час знову запрацювати у звичному режимі.

«Помаранчева» зона

У «помаранчевій» зоні заклади освіти заборонятимуть відвідувати групами кількістю більш як 20 людей — утім це рішення не стосується дитсадків, шкіл, а також закладів позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти.

Іншими словами, школи й дитсадки відвідуватимуть як і у звичайних умовах, а от у закладах вищої освіти (університети, інститути) мають встановити певні обмеження.

Раніше повідомлялося, що за минулу добу в Білій Церкві від ускладнень коронавірусу померли двоє людей.

Читайте також: Стало відомо скільки українців померли від COVID-19, туберкульозу, грипу та раку за перші 6 місяців 2020 року.


 


Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
  • На Білоцерківщині затримали колаборанта
Новини партнерів
Важливе