Суд арештував російський танкер, який блокував українські судна у Керченській протоці

Суд арештував російський танкер NEYMA, який блокував українські кораблі у Керченській протоці. Також суд арештував вилучені під час обшуку документи. Про це повідомив головний військовий прокурор Анатолій Матіос.
Також він заявив, що російські медіа розповсюджують неправдиву інформацію, що українські правоохоронці нібито не мали права проводити обшук на танкері без дозволу консула Росії.
«Пояснюю, судно, після проходження ним прикордонного та митного контролю на території України, вважається таким, що має відкритий кордон», – зазначив Матіос, уточнивши, що в такому випадку дозвіл дипломатів не потрібен.
Нагадаємо, 25 липня Служба безпеки України спільно з Військовою прокуратурою затримали російський танкер NEYMA, який блокував українські військові кораблі у Керченській протоці.
У СБУ наголосили, що екіпаж судна не порушував норми Морського права та закони України, тому підстав для затримання російських моряків встановлено не було. 26 липня моряки повернулися додому.


Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
  • На Білоцерківщині затримали колаборанта
Новини партнерів
Важливе