Білоцерківські гімнастки вибороли першість на Чемпіонаті України з художньої гімнастики

З 30 по 3 жовтня у місті Ужгород проходив Чемпіонат України з художньої гімнастики. Білу Церкві на змаганнях представляли 15 спортсменок дитячо-юнацької спортивної школи «Юність». 

Незважаючи на високу конкуренцію білоцерківські гімнастки змогли звання чемпіонів та призерів Чемпіонату. 

Серед гімнасток 2008 року народження за програмою першого розряду в особистій першості від команди ДЮСШ "Юність" виступало троє дівчат - Єлизавета Кепич, Анна Горобець та Софія Ткаченко. З невеликими похибками, вони все ж достойно представили команду. Єлизавета Кепич потрапила у фінал  та у вправах з булавами виборола срібло. 

У фінальних групових вправах без предмета по програмі першого розряду білоцерківська команда зайняла 3 місце. У фіналі з 5-ма м'ячами гімнастки теж стали бронзовими призерами. 

Крім цього, дівчата змогли вибороти третє місце у групових фінальних вправах зі стрічками по програмі КМС. 

У фіналі  особистої першості у вправах зі стрічкою переможницею стала Анастасія Данільченко. 

Переможницями у багатоборстві у групових вправах по програмі майстрів спорту стали: Дарія Масликова, Юлія Коліуш, Дар’я Фареник, Олена Чумак та Валерія Десятніченко. Також у фінальних вправах з м'ячами, дівчата отримали срібні медалі, а з трьома обручами і двома парами булав – золоту нагороду. 

По програмі МС в особистій першості гімнастка Юлія Коліуш виборола заслужену перемогу в багатоборстві. Потрапивши у фінал, вона отримала срібну медаль за вправу з обручем та бронзову за булави.

Дарія Масликова у фіналі особистої першості у вправах зі стрічкою виборола друге місце.

Вітаємо білоцерківських гімнасток і бажаємо подальших спортивних перемог та звершень! 

Раніше повідомлялося, що білоцерківська легкоатлетка Дар'я Михайлова увійшла в ТОП-10 марафону в Лондоні.Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
  • На Білоцерківщині затримали колаборанта
Новини партнерів
Важливе