Білоцерківська "Біофарма" першою у світі провела клінічні випробування препарату Біовен - Костянтин Єфименко

Препарат "Біовен" успішно пройшов клінічні випробування і його внесли в протокол лікування COVID-19. 

Білоцерківська фармацевтична компанія "Біофарма" завершила клінічні випробування препарату "Біовен" (імуноглобулін).

Про це на своїй сторінці у facebook повідомив президент компанії "Біофарма" Костянтин Єфименко. 

За його словами, результати клінічних випробовувань свідчать про те, що цей препарат дозволив пацієнтам швидше подолати лихоманку і значно зменшив число летальних випадків серед хворих: 

"Використання "Біовену" в комплексі терапії пневмонії, викликаної SasCov2Covid19, дозволяє скоротити летальність у чотири рази з 23,6% до 6,25%, скоротити середній час до настання покращення з 9 до 5 днів та час потреби госпіталізації в умовах стаціонару - на 3-5 днів", - зазначив Єфименко.


Клінічні дослідження були завершені у жовтні. Участь у них взяли 66 рандомних пацієнтів із тяжким перебігом хвороби, які отримували повітря механічно (ШВЛ, Есма). До дослідження препарату долучили 9 баз.

Білоцерківська компанія "Біофарма" стала першою компанією у світі, яка розпочала і завершила клінічні дослідження імуноглобуліну. На сьогодні триває 18 клінічних досліджень, які розпочали глобальні міжнародні компанії переважно у США та Західній Європі.

"Біовен включено до протоколу лікування COVID-19. Біофарма продовжує роботу над створенням гіперімунного імуноглобуліну. Найближчим часом будуть новини", - зазначив Єфименко. 

Читайте також: Що буде із громадським транспортом у Білій Церкві на час карантину вихідного дня.
 

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
  • На Білоцерківщині затримали колаборанта
Новини партнерів
Важливе