Коронавірус в Білій Церкві та районі: + 119 нових хворих за добу

  • Коронавірус в Білій Церкві та районі: + 119 нових хворих за добу
Станом на ранок 25 листопада COVID-19 підтвердили ще у 60-х жителів Білої Церкви і 59-ох жителів району  (с. Терезине – 2, м. Узин – 14, с. Мала Вільшанка – 2, с. Сквирка – 2, с. Піщана – 3, с. Сухоліси – 2, с. Томилівка – 5, с. Фурси – 11, с. Чупира – 6, с. Шкарівка – 2, с. Щербаки – 2, с.с. Бикова Гребля, Глибочка, Глушки, Дрозди, Іванівка, Коженики, Розаліївка, Черкас – по 1).

В Білоцерківській міській лікарні №3 знаходяться 116 хворих, з них 95 білоцерківців. У 82-х жителів міста діагноз підтверджено лабораторно.  

За добу до відділення поступило 7 хворих. Одужали – 8 людей. 

На кисневій підтримці перебувають 78 пацієнтів. 

Також в Білоцерківській міській лікарні №1 знаходиться 67 хворих, з них у 52-х діагноз підтверджено ПЛР. На кисневій підтримці – 29 пацієнтів. За добу до відділення поступили 3 людини. Виписали одного пацієнта. 

На амбулаторному (домашньому) лікуванні знаходяться 745 хворих. Під наглядом сімейних лікарів – 895 контактних осіб.

На жаль, сьогодні у місті померли двоє хворих із COVID-19.

Серед загальної кількості захворілих COVID-19 виявлено у 242-х медичних працівників Білої Церкви та 43-х медичних працівників Білоцерківського району. 

За даними Київського обласного центру громадського здоров'я, загалом у Білій Церкві за весь час пандемії, на коронавірус захворіли 2732 людини, в Білоцерківському районі – 844.  

Читайте також: На Білоцерківщині нелюд облив бензином і спалив живцем свою кохану (Відео). Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
  • На Білоцерківщині затримали колаборанта
Новини партнерів
Важливе