Де в Білій Церкві та районі запланували відключення світла? Графік на тиждень

  • Де в Білій Церкві та районі запланували відключення світла? Графік на тиждень
Протягом тижня, з 10 по 14 березня, у Білій Церкві та районі відбудуться планові ремонтні роботи на електромережах.

Як повідомляє ДТЕК Київські регіональні електромережі, будуть здійснюватись роботи з капільтаного ремонту електромереж та технічне обслуговування. У зв'язку з цим, на деяких вулицях буде відключено світло.    

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці:
 
Дата відключення
Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків
Вид планових робіт
Час проведення
10.03.2021
Фурси: Польова, Ярослава Мудрого, Лебедина, Сагайдачного
Чистка траси
з 8 по 18 год
10.03.2021
Узин: Московська
Чистка траси
з 8 по 18 год
10.03.2021
Фурси: Першотравнева, Польова, 8 Березня
Чистка траси
з 8 по 18 год
10.03.2021
Фурси: Княгині Ольги, Янтарна, Янтарний пров., Геологічна, Ярослава Мудрого, Космічна, Шевченка, Нова
Реконструкція
з 9 по 17 год
10.03.2021
Макіївка: Шевченка, Центральна, Чайковського, Гагаріна, Зоряна, Космонавтів
Чистка траси
з 9 по 14 год
10.03.2021
Трушки: Набережна, Нечуй-Левицького, Козацька, Юрія Гагаріна, Мічуріна, Чкалова, Вишнева, Зоряна, Шкільна, Центральна
Реконструкція
з 9 по 20 год
10.03.2021
Трушки: Набережна, Нечуй-Левицького, Козацька, Юрія Гагаріна, Мічуріна, Чкалова, Вишнева, Зоряна, Шкільна, Центральна
Реконструкція
з 9 по 20 год
11.03.2021
Сухоліси: 30 років Перемоги, Набережна, Польова, Центральна, Польовий
Реконструкція
з 8 по 17 год
11.03.2021
Фурси: Колгоспна, Кільцева, Петра Запорожця, Лугова, Шевченка, Ярослава Мудрого, 8 Березня, Підгірна, Лісова, Європейська, Горіхова, Затишна, Дачна, Дачний, Вулиця невизначена, Червона, Надрічна, Молодіжна, Ювілейна, Сіркова, Богдана Хмельницького, Соснова, Грушевського, Обручева пров., Алмазний, Сонячний, Княгині Ольги, Янтарна, Янтарний пров., Геологічна, Космічна, Нова, Кам'янська, Садова, Польова
Чмирівка: І.Франка, Луценка
Біла Церква: Яблунева, УЧГОСП
Бугаївка: Їдальня, Ферма, Котельня
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
11.03.2021
Коржівка: Польова, Перемоги, Набережна, Кільцева, Миру
Бикова Гребля: Першотравнева
Озерна: Комора, Гагаріна, Майстерня, Свободи, Богдана Хмельницького, Шкільна, Невизначена, Прибережна, Ферма, Вулиця невизначена, Польова, Набережна, Зоряна, Степова, Тиха, Весняна, професора Меляновського, Польська, Затишна, Привітна, КЗС, Незалежності, Паркова
Технічне обслуг

Дата відключення
Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків
Вид планових робіт
Час проведення
11.03.2021
Фурси: Підгірна
Чмирівка: І.Франка
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
11.03.2021
Озерна: Богдана Хмельницького, Незалежності, Паркова
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
11.03.2021
Узин: Нова, Перемоги, Світанкова, Волі
Капітальний ремонт
з 8 по 18 год
12.03.2021
Сухоліси: 30 років Перемоги, Набережна, Польова, Центральна, Польовий
Капітальний ремонт
з 8 по 17 год
12.03.2021
Трушки: Зарічна, Польова, Вулиця невизначена, Лісова, Тихий, Піщана, Садова, 40 років Перемоги, Надрічна, Зелена, Набережна, Шкільна, Водяний, Нечуй-Левицького, Корольова
Яблунівка: Надрічна, Центральна
Чистка траси
з 8 по 19 год
12.03.2021
Фурси: Колгоспна, Кільцева, Петра Запорожця, Лугова, Шевченка, Ярослава Мудрого, 8 Березня, Підгірна, Лісова, Європейська, Горіхова, Затишна, Дачна, Дачний, Вулиця невизначена, Червона, Надрічна, Молодіжна, Ювілейна, Сіркова, Богдана Хмельницького, Соснова, Грушевського, Обручева пров., Алмазний, Сонячний, Княгині Ольги, Янтарна, Янтарний пров., Геологічна, Космічна, Нова, Кам'янська, Садова, Польова
Чмирівка: І.Франка, Луценка
Біла Церква: Яблунева, УЧГОСП
Бугаївка: Їдальня, Ферма, Котельня
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
12.03.2021
Фурси: Сіркова, Богдана Хмельницького, Європейська, Соснова
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
12.03.2021
Узин: Нова, Перемоги, Світанкова, Волі
Капітальний ремонт
з 8 по 18 год
13.03.2021
Сухоліси: 30 років Перемоги, Набережна, Польова, Центральна, Польовий
Реконструкція
з 8 по 17 год
13.03.2021
Блощенці: Комора, Білоцерківська, ім. С.І. Мельниченка
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год


Дата відключення
Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків
Вид планових робіт
Час проведення
13.03.2021
Узин: Нова, Перемоги, Світанкова, Волі
Капітальний ремонт
з 8 по 18 год
14.03.2021
Сухоліси: 30 років Перемоги, Набережна, Польова, Центральна, Польовий
Реконструкція
з 8 по 17 год
14.03.2021
Храпачі: Ферма, Молодіжна
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год
14.03.2021
Узин: Нова, Перемоги, Світанкова, Волі
Капітальний ремонт
з 8 по 18 год

Читайте також: На Білоцерківщині затримали телефонних шахраїв, які ошукали пенсіонерку.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • У Білій Церкві 11-річну дівчинку збила маршрутка
  • Збирав на слуховий апарат: у Білій Церкві 98-річний ветеран став жертвою шахраїв
  • Білоцерківські патрульні повернули додому бабусю, яка загубилась
Новини партнерів
Важливе