На Білоцерківщині горе-мати покинула дітей напризволяще, а сама зникла

  • а сама зникла
На Білоцерківщині мати покинула своїх дітей напризволяще.

Про це повідомляє пресслужба Білоцерківського районного управління поліції. 

Староста села Сухоліси звернувся до поліцейського офіцера громади Узинської ОТГ і розповів, що люди помітили в селі двох хлопчиків, які не знають де їхня мати. 

Як з'ясувалось, діти тимчасово проживали в будинку з чоловіком, який ніби-то їм приходився дядьком, підтверджуючих документів щодо родинних зв'язків у якого не виявилось. 

Ювенальний поліцейський направив двох хлопчиків, віком 8 та 12 років до Узинської лікарні для їх огляду та обстеження, оскільки умови тимчасового проживання були неналежними.

В телефонній розмові з матір'ю поліцейські з'ясували, що та навіть не знає коли планує повертатись до дітей і начеб-то перебуває в столиці на заробітках. Також виявилось, що 31-річна мати в минулому вже притягувалась до відповідальності за зберігання самогону, пияцтво та неналежне виконання батьківських обов'язків. 

Подальшу долю дітей визначать в соціальній службі, працівники якої вже готують подання щодо позбавлення матері батьківських прав.

 

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • Мешканка Білої Церкви спалила власну хату
  • Зухвалий напад на чоловіка Білоцерківщині: Зламали ніс, побили битою
  • 40-річний білоцерківець підробив документи і намагався продати чужу квартиру
Новини партнерів
Важливе