Коронавірус у Білій Церкві демонструє спад: статистика на 17 травня

На Білоцерківщині за останню добу зафіксували 31 випадок захворювання на коронавірус.

Станом на ранок 17 травня COVID-19 підтвердили у 15-х жителів Білої Церкви (з них -1 дитина) та 16-х мешканців району - смт. Гребінки -1, смт. Дослідницьке -2, с. Вільшанська Новоселиця -1, смт. Рокитне -1, с. Житні Гори -1, м.Сквира -2, с. Пустоварівка -1, с. Рогізна -1, с. Тарасівка -1, м. Тетіїв -3, с. Галайки -2.

Про це повідомляє пресслужба Київської ОДА. 

В Білоцерківських міських лікарнях №1 та №3, Білоцерківській районній лікарні знаходиться 188 хворих, з них  105 білоцерківців.  За добу до відділень лікарень поступили троє хворих. 

На кисневій підтримці перебуває 140 людей. До апарату ШВЛ підключений один хворий.

На амбулаторному (домашньому) лікуванні знаходиться 151 хворий. Під наглядом сімейних лікарів – 161 контактна особа.

На жаль, за добу у місті померли три людини, які хворіли на COVID-19. 

Варто зазначити, що після вихідних спостерігається традиційне зменшення кількості нових випадків захворювання на коронавірус. Пов’язане це насамперед з тим, що на вихідних  більшість лабораторій працюють не на повну потужність чи мають вихідні, а люди менше звертаються за медичною допомогою. 

Раніше повідомлялося, що через ремонт електромереж до кінця тижня у Білій Церкві та районі вимикатимуть світло: список вулиць.Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
Новини партнерів
Важливе