На Донбасі знову страйкують шахтарі через невиплату зарплат

Гірники шахт «Курахівська» та «Україна» у Донецькій області вийшли на акцію протесту через невиплату зарплат. Про це повідомив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець на своїй сторінці в Facebook.
«Сьогодні протестують гірники шахти «Курахівська». Вони перекривають дорогу в районі села Новоселидівка. До учасників акції приєдналися гірники шахти «Україна», які відмовилися їхати в шахту голодними», - написав він.
Гірникам не виплатили зарплату за кілька місяців, зокрема з шахтарями «Курахівської» розрахувалися на 80% лише за травень, зарплату за червень і липень вони не отримали. Кілька днів тому працівники шахти «Курахівська» вже перекривали дорогу між містами Курахове та Селідове в районі населеного пункту Новоселидівка і вимагали погашення заборгованості з заробітної плати. Вони також заблокували дорогу на Запоріжжя і Маріуполь.
Голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець повідомив, що 25 серпня шахтарі планують провести масштабну акцію протесту в центрі Києва.


Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
  • На Білоцерківщині затримали колаборанта
Новини партнерів
Важливе