На Білу Церкву знову насувається спека: стовпчики термометрів повзуть вгору

Потужний антициклон «CORNELIEKE» вже другу добу формує в Україні сонячну, спекотну та суху погоду. При такій синоптичній ситуації температурний фон зростає, і до позначки +33°, як то кажуть, «рукою подати». 

Як розповіла синоптик Наталка Діденко, 9-го липня протягом дня стовпчики термометрів у більшості областей України підніматимуться до +29+33 градусів. Далі - вище.

У Білій Церкві 10-го липня очікується суха спекотна погода з температурою повітря +31 градуси. Наступного тижня спека триватиме, очікується +30 - +32 градуси. 
 
В умовах міста спека завжди переноситься гірше. Під прямими променями сонця асфальт і стіни будинків можуть нагріватися до 65-70°. З кожного квадратного метра поверхні в спеку випромінюється 7-8 тисяч кілокалорій теплової енергії. Це і створює ефект фінської сауни. Але в парну ми заходимо на кілька хвилин, а в такій розжареній атмосфері людина може перебувати годинами. Для організму це серйозний стрес.

Вільний час, за можливості, краще проводити на природі, за містом, біля водойм. Прогулянки в умовах міста, бажано здійснювати у ранкові або вечірні години.

Читайте також: 10 929 домогосподарств Білої Церкви отримають перераховані субсидії за травень.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
Новини партнерів
Важливе