Частина Білої Церкви та району залишаться без світла (Адреси)

Протягом тижня, з 16 по 22 серпня, на Білоцерківщині відбудуться планові ремонтні роботи на електромережах.

Як повідомляє ДТЕК Київські регіональні електромережі, будуть здійснюватись роботи з капільтаного ремонту електромереж та технічне обслуговування. У зв'язку з цим, на деяких вулицях буде відключено світло.    

Відключення електроенергії та проведення ремонтних робіт заплановано з 8:00.

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці: 

Дата відключення
Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків
Вид планових робіт
Час проведення
16.08.2021
Біла Церква: 1 Піщана, Лісова, 2-га Лісова, Травнева, Гетьмана Пилипа Орлика, Новосельська
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
16.08.2021
Біла Церква: Новосельська, Сонячна
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
16.08.2021
Біла Церква: Новосельська, Сонячна, Степана Бандери, Залузька, Новосільський
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
16.08.2021
Потіївка: Зелена, Хоздвір, Вишнева
Ремонтні роботи
з 8 по 8 год
16.08.2021
Біла Церква: Гетьмана Сагайдачного, Олександрійський
Чистка траси
з 8 по 18 год
16.08.2021
Біла Церква: Олександрійський, Олександрійський пров., Гетьмана Сагайдачного, 1 Червоноармійський, Чкалова
Чистка траси
з 8 по 18 год
16.08.2021
Узин: Ярослава Мудрого, Василя Стуса, Гоголя, 8 Березня
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
16.08.2021
Шкарівка: Миру
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
16.08.2021
Матюші: Яблунева, Івана Франка
Виконання приєднання клієнтів
з 8 по 18 год
16.08.2021
Озерна: Богдана Хмельницького, Незалежності, Паркова
Реконструкція
з 8 по 18 год

 
Дата відключення
Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків
Вид планових робіт
Час проведення
16.08.2021
Озерна: Тиха, Весняна, Паркова, професора Меляновського
Реконструкція
з 8 по 18 год
16.08.2021
Озерна: Польська, Затишна, Привітна
Реконструкція
з 8 по 18 год
17.08.2021
Чупира: 2 відділення
Озерна: Гуртожиток, Контора, Хоздвір
Реконструкція
з 8 по 18 год
17.08.2021
Озерна: Червона, Паркова, Зелена, професора Меляновського, Глиняна, Верхова
Реконструкція
з 8 по 18 год
17.08.2021
Озерна: Шевченка, Лесі Українки, Козацька
Реконструкція
з 8 по 18 год
17.08.2021
Пилипча: Лісова, Михайла Щербаня, Дружби, Лесі Українки, Соборна, Долинська, Шевченка, Недоги, Виноградна, Польова, Миру, Жовтнева, Гагаріна, Надрічна, Вишнева, Гагаріна пров., Садова, Калинова, Урожайна
Глибочка: Шевченка пров., Надрічна, Гагаріна, Молодіжна, Шевченка, Польова, Сіркова, Левицького, Росьова, Новоселівська, Котляревського, Верхня гребля
Виконання приєднання клієнтів
з 9 по 16 год
17.08.2021
Глибочка: Шевченка пров., Надрічна, Гагаріна, Молодіжна, Шевченка, Польова
Виконання приєднання клієнтів
з 12 по 20 год
18.08.2021
Томилівка: Набережна, Спортивна, Слави, Шевченка, Лісовий, Центральна, Лісова, Дружби, Хоздвір, Залізничний, Залізнична, Садова, Валок, Новоселів, Молодіжна
Блощинці: Білоцерківська, ім. С.І. Мельниченка, Клубний, Замковий, Степова, Польова, Садова, Надрічна, Шкільна, Ставок
Блощенці: ім. С.І. Мельниченка, Польова
Чепеліївка: СТ
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
18.08.2021
Томилівка: Набережна, Спортивна, Слави, Шевченка, Лісовий, Центральна, Лісова, Дружби, Хоздвір, Залізничний, Залізнична, Садова, Валок, Новоселів, Молодіжна
Блощинці: Білоцерківська, ім. С.І. Мельниченка, Клубний, Замковий, Степова, Польова, Садова, Надрічна, Шкільна, Ставок
Блощенці: ім. С.І. Мельниченка, Польова
Чепеліївка: СТ
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
18.08.2021
Томилівка: Садова, Лісова, Центральна, Валок, Лісовий
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год

Дата відключення
Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків
Вид планових робіт
Час проведення
18.08.2021
Томилівка: Залізнична, Новоселів, Молодіжна, Залізничний
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
18.08.2021
Біла Церква: Павліченко, Шевченка, Робітнича, 2 Робітнича, Леваневського пров., 1 Леваневського пров., 2 Леваневського пров., Приміська, Гризодубової, Прорізна, Челюскінців пров., Челюскінців, Ротецька, Князя Володимира, Шолом-Алейхема, І.Франка, Штабний, Проточний, 1 Гризодубової пров., 2 Гризодубової пров., Кар'єрний, Леваневського, Кар'єрна, Крутогірна, Героїв Крут
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
18.08.2021
Межове: Центральна, Волі, Січнева, Лісова, Садова
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
18.08.2021
Узин: Незалежності, Ярослава Мудрого
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
18.08.2021
Біла Церква: Лесі Українки, Польова, Чайковського, Романа Шухевича, Павла Чубинського, Михайла Вербицького, Анатолія Солов`яненка
Виконання приєднання клієнтів
з 8 по 18 год
18.08.2021
Мала Вільшанка: Садова
Реконструкція
з 8 по 18 год
18.08.2021
Мала Вільшанка: Шевченка, Гагаріна
Реконструкція
з 8 по 18 год
18.08.2021
Бакали: Ступича, Лісова, Ставок
Реконструкція
з 8 по 18 год
18.08.2021
Біла Церква: Островського, Польова
Чистка траси
з 8 по 18 год
18.08.2021
Глибочка: Шевченка пров., Надрічна, Гагаріна, Молодіжна, Шевченка, Польова
Виконання приєднання клієнтів
з 9 по 20 год

Дата відключення
Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків
Вид планових робіт
Час проведення
19.08.2021
Біла Церква: Глиняна
Чистка траси
з 8 по 18 год
19.08.2021
Потіївка: Молодіжна, Вишнева, Пишканя, Склад, Зелена, Хоздвір, Урожайна, Миру, Пишканя пров., Надрічна, Житня, Польова, Шевченка
Чупира: Гагаріна, Нова, Першотравнева, Новоселівська
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
19.08.2021
Узин: Незалежності, Ярослава Мудрого
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
19.08.2021
Потіївка: Урожайна, Миру, Пишканя, Пишканя пров.
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
19.08.2021
Глибочка: Шевченка пров., Надрічна, Гагаріна, Молодіжна, Шевченка, Польова
Виконання приєднання клієнтів
з 8 по 20 год
19.08.2021
Чепеліївка: Паркова, Кооперативна, Жовтнева, Тараса Шевченка, Садова
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
19.08.2021
Чепеліївка: Лугова, Новоянівська, Червона
Хутір Одноріг: Лесі Українки
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
19.08.2021
Яблунівка: Окружна, Колгоспна, Надрічна
Реконструкція
з 8 по 18 год
19.08.2021
Яблунівка: Росьова
Реконструкція
з 8 по 18 год
19.08.2021
Мала Сквирка: Новоселівська, Набережна, Городиська
Реконструкція
з 8 по 18 год

Дата відключення
Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків
Вид планових робіт
Час проведення
20.08.2021
Біла Церква: Логінова, Лєрмонтова, Пушкінська, Чкалова, Курсова
Технічне обслуговування
з 6 по 19 год
20.08.2021
Храпачі: Ферма, Молодіжна, Кооперативна, Кооперативний, Шкільна, Ярова, Колгоспна, Млин
Глушки: Січнева, Ставок, Центральна, Садова, Тихий, Молодіжна, Весняна, пров. Поштовий, 1-го Травня, Надрічна
Скребиші: Миру, Молодіжний, Калинова, Кільцева, Тихий, Шкільний, Набережна, Садова, Ферма, Нова
Біла Церква: Траса Київ-Одеса, Київська
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
20.08.2021
Фастівка: Центральна, Лісова, Польова, Зелена, Кільцева, Нагірна, Шевченка, пров. Весняний, Жовтнева, Жовтневий, Нова, Пасіка
Щербаки: Центральна, Польова, Жовтнева, Колгоспна, Тараса Шевченка, Надрічна, Ювілейна, Шкільна, Росьова, Першотравнева, Нова, Весняний
Фесюри: Молодіжна, Росьова, Центральна, Жовтнева, Космонавтів, Білоцерківська, Весняна, Польова, Надрічна, Ювілейна, Першотравнева
Мала Сквирка: Тракторний стан, Новоселівська, Набережна, Городиська, Шкільна, Бесарабська
Коржівка: Польова
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
20.08.2021
Храпачі: Шкільна, Ярова, Колгоспна, Молодіжна, Млин
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
20.08.2021
Фастівка: Польова, Зелена
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
20.08.2021
Біла Церква: Толстого, Верхня
Терезине: "СТ ""Флора"""
Виконання приєднання клієнтів
з 8 по 19 год
20.08.2021
Блощинці: Млин, Білоцерківська, ім. С.І. Мельниченка
Реконструкція
з 8 по 18 год
20.08.2021
Острійки: Героїв України
Реконструкція
з 8 по 18 год
20.08.2021
Мала Антонiвка: Тракторний стан
Реконструкція
з 8 по 18 год
21.08.2021
Біла Церква: Логінова, Лєрмонтова, Пушкінська, Чкалова, Курсова
Технічне обслуговування
з 6 по 19 год

Дата відключення
Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків
Вид планових робіт
Час проведення
21.08.2021
Біла Церква: Толстого, Верхня
Терезине: "СТ ""Флора"""
Виконання приєднання клієнтів
з 8 по 19 год
22.08.2021
Бакали: Ступича, Лісова, Ставок
Виконання приєднання клієнтів
з 8 по 19 год
22.08.2021
Чмирівка: Росьова, Білецького, Млинова, Гагаріна
Фурси: Ярослава Мудрого
Виконання приєднання клієнтів
з 8 по 19 год

Читайте також: В Білій Церкві перенесуть фестиваль повітряних куль "Олександрійська феєрія".

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • Як у фільмі жахів: на Білоцерківщині двоє чоловіків напідпитку облили бензином товариша та підпалили
  • На Білоцерківщині п'яний водій збив трьох людей та втік з місця події
  • У Білій Церкві 11-річну дівчинку збила маршрутка
Новини партнерів
Важливе