В Фурсівській ОТГ з'явився поліцейський офіцер громади

  • В Фурсівській ОТГ з'явився поліцейський офіцер громади
Завдяки роботі депутатів та керівництва Фурсівської ОТГ, у співпраці із національною поліцією на Білоцерківщині з’явилась служба «Поліцейські офіцери громади».

Даний проєкт успішно реалізують в Київській області. На ці цілі між головним управлінням поліції Київщини та окремими громадами укладаються меморандуми про співпрацю. 

Поліцейський офіцер громади забезпечує безпеку та правопорядок виключно в межах громади, на території якої він працює. Офіцер матиме більше повноважень, порівняно з дільничними. Його зусилля будуть спрямовані на забезпечення дотримання правил дорожнього руху, розвиток співпраці з різними установами, роботу у напрямку ювенальної превенції тощо. Офіцер вирішуватиме широке коло питань, які входитимуть до його компетенції.

Деталі у нашому сюжеті: Читайте також: До уваги білоцерківців: Вибрати номерні знаки для авто можна самостійно в онлайн-режимі.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • У Білій Церкві 11-річну дівчинку збила маршрутка
  • Збирав на слуховий апарат: у Білій Церкві 98-річний ветеран став жертвою шахраїв
  • Білоцерківські патрульні повернули додому бабусю, яка загубилась
Новини партнерів
Важливе