ДТП на Білоцерківщині: "Mеrсedes Vito" влетів у відбійник. Є постраждалі

Сьогодні, 26 січня, близько 6-ї години ранку на трасі "Київ-Одеса" поблизу села Соколівка трапилась ДТП. Про це до поліції повідомили свідки аварії.

Як інформує пресслужба Білоцерківського районного управління поліції, про аварію до поліції повідомили світдки. 

За попередніми даними, 62-річний водій автомобіля "Mеrсedes Vito" не впорався з керуванням та скоїв наїзд на металевий відбійник. В автомобілі окрім водія перебували п'ять пасажирів, всі жителі Вінниччини.

53-річну та 57-річного пасажирів з тілесними ушкодженнями госпіталізували до травматологічного відділення Білоцерківської міської лікарні № 2.

Наразі правохоронці працюють на місці події та з'ясовують причини ДТП.

 

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • В Білоцерківській громаді під колесами потяга загинув 53-річний чоловік
    Детальніше...
  • Вчитель права з Білої Церкви розбещував 14-літню сусідку та колекціонував дитяче порно
    Детальніше...
  • Ошукали потерпілих на понад мільйон гривень під виглядом допомоги від благодійних фондів: на Київщині викрили групу шахраїв
    Детальніше...
Новини партнерів
Квартири у Києві на ДІм РІа
Важливе