Вступна кампанія цього року в Україні має велику особливість - надзвичайно низький конкурс

За даними Єдиної державної електронної бази з питань освіти, станом на 12 серпня заяви для навчання на бакалавраті подали 117,5 тисячі абітурієнтів.

Проблема набору студентів постала навіть для кращих вишів країни.Так, приміром, до Київського національного університету імені Тараса Шевченка станом на 12 серпня прийнято лише 7543 заяви від майбутніх бакалаврів-першокурсників. Для порівняння, під час вступної кампанії у 2021 році надійшло більш як 50 тисяч заяв.

Особливо актуальним питання є для природничих факультетів, адже студентів цих спеціальностей залюбки запрошують за кордон і, зважаючи на ситуацію в країні, такі пропозиції стають ще актуальнішими. Наприклад, якщо минулого року до одного з лідерів природничої освіти в країні - Навчально-наукового інституту високих технологій - було подано 692 заяви на бакалаврат, то до 12 серпня цього року - лише 67.

Цьогорічна вступна кампанія є надзвичайно складною, але водночас невисокий конкурс відкриває "вікно можливостей" для абітурієнтів, котрим раніше годі було й мріяти про навчання на бюджеті у кращих вишах країни. 

 
Читайте також : Зброя, боєприпаси та наркотики - пекельна суміш для білоцерківця 
Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • У Білій Церкві на 14 років засудили молодика, який став "смотрящим" у СІЗО
    Детальніше...
  • Викрав ровер та здав до ломбарду: у Білій Церкві затримали крадія
    Детальніше...
  • Хотів надати РФ дані про українських силовиків: СБУ затримали зрадника на виїзді з України
    Детальніше...
Новини партнерів
Важливе