За зґвалтування 8-річної дівчинки на Білоцерківщині чоловік проведе за ґратами 15 років

Білоцерківська окружна прокуратура відстояла в апеляції вирок ґвалтівнику 8-річної дівчинки - мешканець Київщини проведе за ґратами 15 років. 

Про це повідомила Київська обласна прокуратура. 
    
В повідомленні йдеться: "За принципової позиції прокурорів Білоцерківської окружної прокуратури судом апеляційної інстанції залишено без змін вирок суду першої інстанції, яким чоловіка засуджено до найсуворішого покарання, передбаченого санкцією статті - 15 років позбавлення волі за ґвалтування 8-річної дитини (ч. 4 ст. 152 КК України)". 

Відомо, що подія сталася у серпні 2018 року на території одного із сіл Білоцерківського району. Тоді засуджений прийшов додому до знайомої, де знаходилися її діти. Скориставшись відсутністю господарки, він схопив 8-річну дівчинку та відніс її до городу, де зґвалтував. Все відбулося на очах 5 – річного брата.

Всупереч невизнанню чоловіком своєї вини, прокурор у суді першої інстанції повністю довів його винуватість. У листопаді 2021 року Білоцерківський міськрайонний суд виніс йому вирок - 15 років позбавлення волі. Вказаний вирок сторона захисту оскаржила в апеляційному порядку.

В суді апеляційної інстанції прокурор навів переконливі доводи законності та обґрунтованості даного вироку, а також відповідності призначеного покарання тяжкості вчиненого злочину.

Заслухавши доводи сторін, Київський апеляційний суд підтримав позицію прокуратури, залишив без задоволення апеляційну скаргу захисника, а вирок суду першої інстанції без змін.

Читайте також: У Білій Церкві на цвинтарях молодик сплюндрував близько 80-ти нагробків 
 


Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • У Білій Церкві на 14 років засудили молодика, який став "смотрящим" у СІЗО
    Детальніше...
  • Викрав ровер та здав до ломбарду: у Білій Церкві затримали крадія
    Детальніше...
  • Хотів надати РФ дані про українських силовиків: СБУ затримали зрадника на виїзді з України
    Детальніше...
Новини партнерів
Важливе