Полон вбиває: у Білій Церкві нагадали про військовополонених та зниклих безвісти захисників

 У вихідні в Білій Церкві відбулася акція "Не мовчи! Полон вбиває".

 Рідні військовополонених та безвісти зниклих захисників вкотре зібралися, щоб нагадати: Герої Азовсталі досі перебувають у російському полоні.
Обіцяні 2-4 місяці полону для багатьох тривають уже понад 960 днів…

Щоразу до акції приєднуються рідні полонених та безвісти зниклих з нових військових підрозділів, приїжджають навіть із сусідніх громад, щоб стати поруч, нагадати суспільству та владі про Героїв, доля яких невідома.





Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • У Білій Церкві співробітник ТЦК «продавав» звільнення зі служби
    Детальніше...
  • Атака на Київщину: наслідки фіксують у чотирьох районах, троє постраждалих
    Детальніше...
  • Росіяни здійснили масовану атаку на Київ: четверо загиблих, понад 60 постраждалих
    Детальніше...
Новини партнерів
Квартири у Києві на ДІм РІа
Важливе