У Києві підірвали і пограбували «Ощадбанк». Злочинці винесли чверть мільйона

У Дніпровському районі Києва в ніч проти 30 листопада двоє невідомих вибухівкою висадили відділення «Ощадбанку». Внаслідок детонації зруйнувалася вітрина й частина інтер'єру банку.
Попередньо, епіцентр вибухової хвилі йшов від банкомату, який, швидше за все, і був метою зловмисників. Але детонація була такою сильною, що розірвало не тільки сам банкомат, але і майже повністю зруйнувало все відділення: всередині осипалася стеля, а вітрина випала назовні. 
У десяти метрах від банку, прямо на газоні, можна було побачити багато купюр номіналом 100 гривень. 
Як згодом повіломив голова правління банку Андрій Пишний, зловмисники винесли близько 250 тисяч гривень.
«Відділення Ощаду у столиці на вулиці Ентузіастів практично повністю зруйновано. Сила вибуху винесла вікна і зруйнувала приміщення практично повністю. Ціна вкраденого - близько 250 тисяч гривень. Ціна зруйнованого – мільйони», - написав він.
За словами Пишного, нападники загнали в банкомат велику кількість газу і підірвали його.
У неділю, 1 грудня, поліція затримала зловмисників.
«Менше доби знадобилося поліції для того щоб не лише встановити, але й затримати підозрюваних, вилучивши необхідні докази. Безсумнівна, оперативна та професійна робота поліції на усіх рівня: Дніпровське управління поліції, Головне управління поліції в місті Києві, у співпраці зі службою безпеки Ощаду», - повідомив Пишний.


Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
  • На Білоцерківщині затримали колаборанта
Новини партнерів
Важливе