В Білій Церкві нетверезий водій BMW на Соборній площі: влетів у клумбу
- 01.09.2025, 13:56,
- Головне / Суспільство
Поліцейські Білоцерківщини склали одразу декілька протоколів на нетверезого водія .Учора під час комендантської години патрульні виявили на Соборній площі пошкоджену автівку BMW без номерів.
Водій був неподалік.
Як з’ясувалося, чоловік не впорався з керуванням і в’їхав просто в клумбу. Огляд на алкоголь показав 1,15 проміле — і це явно не від лимонаду.
На порушника склали одразу кілька протоколів: за кермування напідпитку, відсутність страховки та за ДТП.
Читайте також:
Новини партнерів