П'яний на електросамокаті: у Білій Церкві керманича електросамоката оштрафують за п’яне водіння
Сьогодні вночі, під час комендантської години на вулиці Івана Кожедуба поліцейські побачили особу, яка рухалася на електросамокаті.
Як повідомили у патрульній поліції, коли інспектори почали спілкуватися із чоловіком, помітили ознаки алкогольного сп'яніння. Керманич пройшов огляд за допомогою алкотестера - результат виявився позитивний: 0,60 проміле в крові.
На правопорушника патрульні склали протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування у стані сп'яніння) КУпАП. Йому загрожує штраф 17 000 грн із позбавленням права керування транспортними засобами строком на 1 рік.
Новини партнерів