Справу щодо масштабного збуту нелегального пального на Білоцерківщині передано до суду
- 29.05.2026, 16:10,
- Головне / Економіка
Прокурори Київської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно п’ятьох учасників організованої групи.
Йдеться про схему незаконного виготовлення та продажу пального, яке зберігали на нафтобазі у Білоцерківському районі та реалізовували через мережу підконтрольних АЗС без сертифікатів і звітності.
Під час обшуків правоохоронці вилучили понад 140 тис. літрів пального різних видів загальною вартістю понад 8 млн грн, а також обладнання, автоцистерни, документацію та готівку.
Фігурантам інкримінують ч. 3 ст. 28, ст. 204 КК України.
Їм загрожують штрафи до 340 тис. грн із конфіскацією пального, обладнання та транспорту. Суд вирішить їхню подальшу долю.
Читайте також: На Білоцерківщині поліція розшукує 15-річного Давида Тютюнника.
Новини партнерів