Для бюджетних організацій тариф на електрику буде фіксованим до кінця 2020 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, прийняла зміни до Порядку формування цін на універсальні послуги, якими, зокрема, передбачила можливість надання універсальної послуги для бюджетних організацій та інших споживачів, електроустановки яких мають потужність до 150 кВт на період до кінця 2020 року. Це означає, що тарифи на електроенергію для бюджетних організацій залишаться на нинішньому рівні до кінця 2020 року. Про це повідомляє Expro consulting.
"На перехідний період - з 1 січня 2019 року по 31 грудня 2020 року передбачена можливість постачання електричної енергії на умовах універсальної послуги додатково бюджетним установам незалежно від договірної потужності та споживачам, електроустановки яких приєднані до електричних мереж з договірною потужністю до 150 кВт", - зазначається в рішенні.
Універсальна послуга також поширюється на малих непобутових споживачів із приєднаною потужністю до 50 кВт.
Також регулятор прийняв формули, якими буде розраховуватися фіксована вартість універсальної послуги.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
  • На Білоцерківщині затримали колаборанта
Новини партнерів
Важливе