Поліцейський з Білоцерківщини посів 1 місце на чемпіонаті України з легкої атлетики

Поліцейський Білоцерківщини Володимир Киц «Майстер спорту України», член збірної України, завоював першість на Всеукраїнських змаганнях, які днями проходили в м. Суми.

Володимир Киц переміг у забігу на дистанцію 3000 метрів. Загалом участь у чемпіонаті взяли 400 спортсменів у складі 25 команд.

Володимир Киц – старший лейтенант поліції, інспектор ювенальної поліції Білоцерківського відділу поліції, майстер спорту України, багаторазовий чемпіон України, учасник чемпіонатів та кубків Європи, переможець багатьох міжнародних змагань. Числиться в штаті збірної України з 2006 року.

Читайте нас у Facebook і Telegram. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!