Білоцерківські школярі дедалі більше захоплюються наркотичним насваєм - батьки б'ють на сполох

У Білій Церкві насвай – речовину, яка після вживання на декілька хвилин вводить людину в стан ейфорії, можна без особливих перешкод купити у школах. Сьогодні клієнтами наркодилерів здебільшого є старшокласники... Правоохоронці ж лише розводять руками, адже складові суміші не входять до списку речовин, заборонених Міністерством охорони здоров'я. 

Насвай – гранульована суміш темного кольору з гашеного вапна, тютюну та курячого посліду. В Азії, на батьківщині наркотика, це буквально означає: «насипай». А тепер це слово можна почути і від білоцерківських школярів. Ціна одного пакетика насваю становить 35 гривень, тому купити дурман для школярів нині не проблема. Саме через дешевизну першими заручниками отрути стали старшокласники. 

Журналісти телеканалу «Крокус» без перешкод придбали наркотичну речовину. Дізнатися, де придбати наркотик можна навіть не з ким не спілкуючись, на стінах Білої Церкви купа реклами, а от бориться з нею здебільшого небайдужа молодь. Вживання насваю приводить до раку горла, шлунку та гниття зубів. А далі виникає залежність і бажання спробувати щось сильніше. 

У Білій Церкві для запобігання вживання насваю розпочали просвітницьку програму у школах. Дітям планують показати наслідки вживання наркотиків, а також познайомити з людьми, які цю залежність подолали.

Детальніше дивіться у нашому сюжеті: 


Читайте нас у Facebook і Telegram. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube! 

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • Мер Білої Церкви отримав підозру НАБУ. Йому інкримінують махінації з нерухомістю
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
Новини партнерів
Важливе