До уваги білоцерківців: У 2020-му в Україні повністю заборонять використання тварин у цирках

З 2020 року стаціонарні та пересувні цирки суттєво змінять формат своєї роботи. На це їм доведеться піти через прийняту Кабміном заборону на використання у виступах тварин.

В Україні на офіційному рівні ухвалили заборону на використання тварин як циркових «артистів». Рішення вступить в силу вже з цього, 2020 року. Протягом року усі цирки змушені будуть перебудувати свою роботу та повністю відмовитись від тварин на аренах.

Як повідомив міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський, зараз уряд розробляє стратегію по реабілітації тварин, які раніше експлуатувалися в цирках.

"Цирк без тварин. Залишиться в минулому ганебне для України явище використання тварин в цирку. Всі державні цирки протягом року припинять використовувати тварин в циркових виставах." - написав Бородянський. 

Читайте нас у Facebook і Telegram. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • Службові особи Білоцерківської міської лікарні №2 і ще три медзаклади Київщини привласнили 9 млн грн на купівлі ліків
    Детальніше...
  • На світанку у Білій Церкві горів продуктовий магазин
    Детальніше...
  • Напад на жінку: у Білій Церкві розшукують зловмисника
    Детальніше...
Новини партнерів
Купити квартиру Київ
Важливе