На Білоцерківщині в приватну власність незаконно віддали прибережну смугу річки Рось вартістю понад 30 млн грн

Завдяки реагуванню прокурорів, Білоцерківський міськрайонний суд відкрив провадження у справах повернення державі земельної ділянки в межах прибережної захисної смуги річки Рось.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Київської області, у 2014 році ГУ Держгеокадастру у Київській області, порушуючи порядок зміни цільового призначення землі та фактично за відсутності відповідних повноважень, видало накази про затвердження документації із землеустрою та надало у власність громадян 2 га земель водного фонду загальною вартістю понад 30 млн грн.

За даним фактом прокуратура пред'явила дві позовні заяви до міськрайонного суду про визнання недійсними наказів ГУ Держгеокадастру та повернення у державну власність понад 2 га земель, розташованих у прибережній захисній смузі річки Рось в адміністративних межах Пилипчанської сільської ради Білоцерківського району.
 
Білоцерківський міськрайонний суд наразі відкрив провадження у цих справах. 

Читайте нас у Facebook і Telegram. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!   


Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • Мер Білої Церкви отримав підозру НАБУ. Йому інкримінують махінації з нерухомістю
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
Новини партнерів
Важливе