Питної води в анексованому Сімферополі залишилося на 100 днів

За словами так званого голови Держкомітету з водного господарства та меліорації Криму Ігоря Вайля, питної води в окупованому Сімферополі залишилося максимум на 90-100 днів, повідомляє Українська правда з посиланням на Крим.Реалії.
«Води залишається на 100 днів, а з урахуванням того, що сьогодні 722 тисяч кубометрів прийшло, а витрата 140 тисяч, вже 104 дні. У зв'язку з недостатньою кількістю опадів у трьох водосховищах, з яких вода подається в Сімферопіль, накопичено на 25-28 мільйонів кубометрів води менше торішнього рівня.
Ситуація не критична, але напружена. У зв'язку з цим необхідно забезпечити раціональне використання наявного ресурсу», - сказав Вайль.
Також відомо, що підконтрольна Росії влада Сімферополя планує погодинно подавати воду жителям міста через нестачу.
За словами так званої глави адміністрації Сімферополя Олени Проценко, обмеження подачі води торкнеться як багатоквартирних будинків, так і приватного сектора, крім соціально-значущих об'єктів.
До окупації Криму материкова Україна забезпечувала 85% потреб півострова в прісній воді через Північно-Кримський канал.
Зараз запаси води в Криму поповнюють з водосховищ природного стоку і підземних джерел.
4 лютого 2020 року постпред президента Володимира Зеленського в Криму запевнив, що Україна не планує відновлювати подачу води по Північно-Кримському каналу в анексований Крим.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • У Білій Церкві на 14 років засудили молодика, який став "смотрящим" у СІЗО
    Детальніше...
  • Викрав ровер та здав до ломбарду: у Білій Церкві затримали крадія
    Детальніше...
  • Хотів надати РФ дані про українських силовиків: СБУ затримали зрадника на виїзді з України
    Детальніше...
Новини партнерів
Купити квартиру Київ
Важливе