Російські шпигуни шукали інтернет-кабелі між Європою і США - The Times

Росія відправила до Ірландії кількох шпигунів, щоб вони склали карту точного розташування оптоволоконних трансатлантичних кабелів на океанському дні, які з'єднують Європу з Америкою. Про це повідомляє The Times.
«Росія надіслала агентів розвідки до Ірландії для того, щоб встановити місце розташування оптоволоконних кабелів, які з'єднують Європу з Америкою», - пише видання.
В ірландській поліції висловлюють побоювання, що російські шпигуни можуть шукати вразливі ділянки в кабелях, щоб їх пошкодити в майбутньому.
Силовики й розвідка також вважають, що відряджені до Ірландії «туристи» є співробітники ГРУ Росії.
Як зазначає видання, Ірландія є точкою, звідки виходять кабелі зв'язку, що забезпечують інтернет-трафік між США, Британією та Європою. Саме ці кабелі дають змогу мільйонам людей спілкуватися і проводити фінансові операції без перешкод.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • Вчитель права з Білої Церкви розбещував 14-літню сусідку та колекціонував дитяче порно
    Детальніше...
  • Ошукали потерпілих на понад мільйон гривень під виглядом допомоги від благодійних фондів: на Київщині викрили групу шахраїв
    Детальніше...
  • На Білоцерківщині рятувальники визволили 6-річну дитину з металевої пастки у річці
    Детальніше...
Новини партнерів
Квартири у Києві на ДІм РІа
Важливе