Підполковник Нацгвардії мав громадянство РФ і доступ до секретних даних у штабі АТО

Військова контррозвідка Служби безпеки України викрила підполковника Національної гвардії, що мав громадянство РФ, який раніше у штабі антитерористичної операції накопичував на флеш-носіях секретну інформацію про бойові завдання Нацгвардії.
Оперативники спецслужби задокументували, що в 2014 році чоловік, підтримуючи ідеологію «руского міра», виїхав у тимчасово анексований Крим, де отримав паспорт громадянина РФ, водійське посвідчення, став на військовий облік і в пільговому порядку оформив російську військову пенсію, оскільки в 1995 році в складі Збройних сил країни-агресора брав участь у бойових діях у Чечні.
У 2016 році підполковник влаштувався на військову службу в Головне управління Нацгвардії. Отримав допуск до державної таємниці й звернувся до командування з ініціативою направити його в район проведення АТО.
"Перебуваючи в штабі АТО, підполковник, порушуючи встановлені вимоги режиму секретності, накопичував на особистих флеш-носіях великий обсяг секретної інформації про виконання бойових завдань підрозділами Нацгвардії зі складу сил антитерористичної операції", - уточнюють у СБУ.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
  • На Білоцерківщині затримали колаборанта
Новини партнерів
Важливе