Білл Гейтс остаточно покинув Microsoft заради благодійності

Засновник Microsoft Білл Гейтс оголосив про свій повноцінний відхід із керівництва компанії. У 2008-му він покинув посаду CEO, але при цьому залишався в раді директорів. Своє звернення оприлюднив у соцмережі.
«Я прийняв рішення піти у відставку від обох громадських рад, в яких я працюю - Microsoft і Berkshire Hathaway, - щоб приділяти більше часу філантропічним пріоритетам - включаючи глобальну охорону здоров’я, освіту і мою зростаючу участь у вирішенні проблем зміни клімату», - заявив Гейтс.
Разом з тим засновник Microsoft зазначив, що компанія залишиться важливою частиною його життя. Він має намір і далі підтримувати зв’язок із нинішнім генеральним директором в особі Сатьї Наделли та іншими членами керівництва в якості технічного консультанта, щоб допомогти сформувати бачення для розвитку компанії і досягнення амбітних цілей.


Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook і Telegram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
  • На Білоцерківщині затримали колаборанта
Новини партнерів
Важливе