До уваги білоцерківців: Українцям, які отримують субсидії, виплатять додаткові компенсації у зв'язку з карантином

Міністерство соціальної політики Україні планує виплатити додадкову компенсацію українським родинам, які вже які отримують субсидії на оплату комунальних послуг. Таким чином, держава хоче компенсувати додаткові витрати на комуналку у зв’язку з карантином. 

Як повідомляє "Hromadske", про це сьогодні, 23 березня повідомила міністерка соціальної політики України Марина Лазебна.

«На найближчому засіданні уряду ми будемо пропонувати до прийняття рішення, яким хочемо встановити додатково компенсацію витрат для 3 мільйонів домогосподарств, які сьогодні отримують субсидію на оплату окремих комунальних послуг в період карантину», — зазначила Лазебна.

Також уряд розглядає можливість спрощення процесу отримання субсидії для тих українців, які втратили роботу через карантин.

За словами Лазебної, в середньому розмір субсидії має зрости на 300 гривень.

Компенсацію проведуть, збільшивши соціальні нормативи, які використовуються для нарахування субсидії, у півтора раза.


Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook і Telegram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube! Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
  • На Білоцерківщині затримали колаборанта
Новини партнерів
Важливе