Сергій Кривонос: здоров’я військових має бути одним із пріоритетів

Про це Кривонос написав на своїй сторінці у Фейсбук.

“Україна не встигла розгорнути, та вибудувати ефективну систему ТРО, в якій на рівні області передбачено постійно діючий штаб оборони та безпеки. Регіональний штаб – мав би за здалегіть опрацювати всі кризи, всі загрози та сценарії, відпрацювати заходи по всіх загрозах виходячи з ресурсів. Якби зараз ми мали територіальну оборону в концепції, яку моя команда опрацювала в минулому році, то змогли б значно ефективніше працювати проти короновірусу, бо одна з функцій тероборони, яку ми передбачали, – взаємодія з ДСНС та активна участь в ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій”, – написав Кривонос.
Заступник секретаря РНБО заявив, що законопроєкт для створення тероборони в Україні вже готовий.
“Законопроект про ТРО готовий, квітень мав бути стартом у залі ВР. Не добігли до фінішу, і з концепцією Громадського сприяння обороні та безпеці, а згідно неї на рівні регіону мали б запрацювати Центри Громадського сприяння обороні та безпеці, які у складній ситуації з короновірусом мали б підставити плече кризовим регіональним штабам професіоналами та об’єднавши громадян навколо себе. Маємо величезну кількість мотивованих людей з чудовим досвідом 2014-15-16 років, але яких держава поки не встигла об’єднати єдиною силою – територіальної оборони, громадського сприяння. … Дякую народним обранцям з Комітету національної безпеки і оборони і розвідки, що підтримали нашу концепцію тероборони і ми разом вийшли на фінішну пряму по прийняттю закону про територіальну оборону. … Сподіваюсь, що коли запрацює Верховна Рада, наш законопроект буде розглянуто першочергово”, – написав Кривонос.
Заступник секретаря РНБО наголосив, що на тлі епідемії коронавірусу Україна має пам’ятати про агресію РФ на Донбасі, що триває.
“Одне з головних стратегічних завдань не забути, що крім короновірусу війна на сході і здоров’я військових є одним із пріоритетів! Історичний досвід показує, що під час пандемій арміі гинули не від куль, а від бактерій. Сам не раз був на фронті і знаю, що і як треба зробити, аби зберегти людей та виконати завдання. Військове керівництво постійно працює відповідно цих напрямків, але армія без підтримки народу і уряду не зможе бути стовідсотковими щитом безпеки держави”, – додав Кривонос.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
  • На Білоцерківщині затримали колаборанта
Новини партнерів
Важливе