У світі можуть закінчитися презервативи через пандемію


Найбільший в світі виробник презервативів Karex Bhd. попередив про вірогідний найближчим часом глобальний дефіцит продукції в зв'язку з падінням поставок майже на 50% через пандемію коронавирусу. Про це повідомляє Bloomberg.

Karex Bhd. - компанія, що виробляє кожен п'ятий презерватив в світі, розташована в Малайзії і була змушена зупинити свою роботу в зв'язку з карантином. 27 березня, компанія знов повернулася до роботи, але зі значними обмеженнями.

Нинішні світові запаси контрацептивів розраховані ще на два місяці. Однак, основні виробничі потужності знаходяться в Китаї і Індії, які сильно постраждали від пандемії.

У той же час попит на презервативи (як і на алкоголь) зростає у геометричній прогресії, через те, що уряди багатьох країн закликали своїх громадян залишатися вдома, а люди сьогодні утримуються від планування сім'ї та народження дітей через невизначене майбутнє, сказав виконавчий директор групи компаній Karex Го Міа Кіато.

Компанія Karex Bhd. виробляє продукцію для таких брендів, як Durex, і випускає власну лінійку презервативів. Вона випускає понад 5 мільярдів презервативів в рік і експортує їх в більш ніж 140 країн світу.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook і Telegram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube 

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • Службові особи Білоцерківської міської лікарні №2 і ще три медзаклади Київщини привласнили 9 млн грн на купівлі ліків
    Детальніше...
  • На світанку у Білій Церкві горів продуктовий магазин
    Детальніше...
  • Напад на жінку: у Білій Церкві розшукують зловмисника
    Детальніше...
Новини партнерів
Купити квартиру Київ
Важливе