Вже наступного тижня у Білій Церкві можуть відключити опалення

У Білій Церкві готуються завершити опалювальний сезон для житлових будинків. Відключити опалення планують вже наступного тижня, коли середньодобова температура повітря буде більше 8 градусів тепла протягом трьох діб. Якщо ж все-таки температура буде нижчою, то опалення відключать пізніше.   

Відповідне рішення члени виконкому підтримали вчора, 2 квітня, під час позачергового засідання. 

"Виходячи з кліматичних умов, згідно з будівельними нормами і правилами, правилами технічної експлуатації, нормами санітарного законодавства та іншими нормативними документами, в разі, якщо протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря перевищуватиме 8°С, закінчити опалювальний сезон 2019-2020 років в м. Біла Церква для житлового фонду, інших споживачів міста Біла Церква" - йдеться в рішенні виконкому. 

Подачу теплоносія продовжать лише для закладів охорони здоров’я, згідно із заявами керівників установ.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook і Telegram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube  

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • Мер Білої Церкви отримав підозру НАБУ. Йому інкримінують махінації з нерухомістю
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
Новини партнерів
Важливе