Карантин хочуть продовжити до 12 травня, але планують послаблення

Міністерство охорони здоров'я виноситиме постанову щодо продовження карантину до 12 травня. Однак, цього разу карантин не посилюватимуть, а навпаки, послаблять.

Про це сьогодні, 21 квітня під час брифінгу повідомив очільник МОЗ Максим Степанов. 

За його словами продовження карантину необхідне, оскільки поширюваність коронавірусу росте. При цьому міністерство планує запропонувати пом'якшення, наприклад, прогулянки парками.  

"Але ці прогулянки будуть чітко обмежені. Обмеження будуть щодо кількості осіб та засобів індивідуального захисту", – каже Степанов.
 
Також МОЗ планує дозволити відвідувати музеї та бібліотеки, але з чітким дотриманням соціальної дистанції, температурним скринінгом та використанням масок. 

"Ми плануємо ще ряд пом'якшень карантинних заходів, але наголошуємо, що буде чітко регламентовано, як можна буде відвідувати той чи інший заклад", – наголошує міністр.


Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook і Telegram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
  • На Білоцерківщині затримали колаборанта
Новини партнерів
Важливе