СБУ викрила "конверт", де відмивали сотні мільйонів гривень

Служба безпеки України припинили діяльність потужного міжрегіонального конвертаційного центру, де відмивали сотні мільйонів гривень. 
«Механізм розкрадання бюджетних коштів організований через використання підконтрольних фірм реального сектору економіки та підприємств з ознаками фіктивності», – йдеться у повідомленні.
Угруповання з Києва та Полтави організувало механізм із виведення у «тінь» коштів низки суб’єктів підприємницької діяльності. Зловмисники «надавали послуги» комерсантам із мінімізації подакового навантаження.
В офісах «конверту», за місцями проживання та в автомобілях фігурантів провадження правоохоронці виявили печатки низки фіктивних підприємств, засоби зв’язку, ноутбуки, податкову звітність та документацію, яка доводить проведення фінансових оборудок, а також готівку на суму понад 2,6 мільйона гривень.
За висновками експертів, конвертцентр встиг «вивести в тінь» приблизно триста мільйонів гривень.
Наразі рахунки понад сорока п’яти юридичних осіб, а також майно, яке використовувалося в протиправній діяльності арештовані.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
  • На Білоцерківщині затримали колаборанта
Новини партнерів
Важливе