Медики Білоцерківської станції екстреної медичної допомоги знову страйкують

Минулого тижня фельдшери Білоцерківської станції екстреної медичної допомоги вийшли на страйк через відсутність обіцяних державою 300% доплат та  відсутність елементарних захисних костюмів, дефіциту палива для «швидких» та ліків.

Станція екстренної допомоги Білої Церкви підпорядкована області. Через те, що робота лікарів фінансується неналежним чином, профспілка медиків вже не вперше намагаєтся достукатися до керівництва екстренної медицини Київщини. 

Голова профспілки станції Віктор Євтушенко, який пропрацював десятки років, зазначає, що ще три тижні тому в штаті швикої було 19 бригад, з яких на виклики їздили 14–15. Але і цього, безумовно, мало, тому що населення Білоцерківщини 330 тисяч людей. За нормативами, які складають одну машину на 10 тисяч мешканців, має бути 33 машини. Проте якби машин було навіть 14, цього б було більш-менш достатньо. 

Крім того, фельдшери, водії та інший персонал станції скаржаться, що отримують дуже низькі заробітні плати. Таку ситуацію медики вважають порушенням своїх законних трудових прав, адже саме керівники служби екстренної медичної допомоги несуть відповідальність за забезпечення своїх працівників і зарплатою, і всім необхідним для роботи: 


Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook і Telegram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube  

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
  • На Білоцерківщині затримали колаборанта
Новини партнерів
Важливе