Україна відновлює міжнародне авіасполучення з 15 червня

  • Авіасполучення в Україні
Вже з 15 червня Україна відновить міжнародне авіасполучення. 

МОЗ розробило алгоритм прибуття іноземців в Україну. Так, країни, з яких прибуватимуть іноземці будуть поділені на на «червоні» та «зелені» зони. Для кожної зони будуть діяти свої правила. Про це під час брифінгу повідомив Міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

За його словами, люди, які прилітатимуть з країн, в яких епідеміологічна ситуація така ж як в Україні, або краща, вони без обсервації зможуть пересуватися територією країни, за умови формлення полісу медичного страхування. 

Таким чином, червоною зоною називатимуть країни з яких будуть прибувати громадяни, де епідемічна ситуація гірша, ніж в Україні. Люди, які прибуватимуть із «червоної зони» повинні будуть перебувати 14 днів на карантині (на самоізоляції або на обсервації).


Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook і Telegram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube 


Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
  • На Білоцерківщині затримали колаборанта
Новини партнерів
Важливе