У Білій Церкві започаткували матеріальну допомогу дітям, батьки яких загинули в АТО

  • батьки яких загинули в АТО
У Білій Церкві під час позачергової сто першої сесії міської ради депутати підтримали рішення «Про виплату до Дня захисника України матеріальної допомоги міської ради дітям, батько/мати яких (військовослужбовці, добровольці тощо) загинули під час участі  в антитерористичній операції (операції об’єднаних сил) або померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, отриманих у зоні АТО (ООС), під час виконання службового обов’язку щодо захисту Батьківщини».

З ініціативою започаткувати відповідні виплати виступив депутат Білоцерківської міськради Юрій Петрик. 

«Сьогодні за 6 років у наших душах і пам’яті стерлося, що у нас йде війна. І про те, що йде війна найчастіше пам’ятають, ті хто ще воюють, ті хто допомагають фронту, і сім’ї в яких чоловік, або мама не прийшли з війни. Коли ми проаналізували, яку матеріальну допомогу отримують ці сім’ї, повірте, вона не суттєва… Діти загиблих зовсім не отримують матеріальної допомоги не від держави, не від міської ради. Тому, прошу започаткувати матеріальну допомогу цим дітям, виплачувати щороку до 14 жовтня» - зазначив Юрій Федорович. 

Згідно з документом, матеріальна допомога у сумі 5000 грн буде виплачуватися щороку до 14 жовтня дітям, батьки яких загинули під час участі в АТО/ООС, або померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, отриманих у зоні АТО (ООС).

Читайте також: ​Яким буде свято Знань та навчальний рік у Білій Церкві? (Відео)​​​


Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • У Білій Церкві завдяки чат-боту Drug Hunters вдалося затримати трьох чоловіків з наркотиками
  • Фермерський конфлікт на Білоцерківщині. Поліція повідомила подробиці
  • Поліцейські Білоцерківщини задокументували випадки незаконного зберігання наркотиків ув’язненими
Новини партнерів
Важливе